Stříbrné soupravy šperků 925/1000

Vybavte se tou správnou soupravou šperků, která bude ladit s Vaším stylem! Nebo potěště někoho ze svých blízkých překrásným dárkem!  Naše soupravy šperků se nesou ve znamení ženskosti a elegance, určitě s nimi neuděláte chybu. Modely souprav se hodí ke kostýmku, k rozevlátým šatům, ale i s koženou bundou si stříbrné sady budou rozumět. Stříbrná souprava Vašemu outfitu dodá příjemnou harmonii. Navíc už nikdy nemusíte řešit, s čím kombinovat jednotlivé šperky... Pokud nosíte soupravu šperků, vždy Vám to ladí, působíte upraveně a všem okolo je jasné, že máte cit pro módu a styl!

V nabídce Hezkých šperků naleznete stříbrné soupravy, které tvoří náhrdelník (stříbrný řetízek a stříbrný přívěsek) a stříbrné náušnice. Přívěsek je vyroben ve stejném designu jako náušnice. Obvykle je také velikost přívěsku a náušnic shodná, aby celek působil jednotně. Řetízek je vyroben z rhodiovaného stříbra, délka řetízku je 45 cm či 47 cm. Tato délka dosahuje přibližně do klasického výstřihu. Jestliže dáváte přednost delším řetízkům, uveďte, prosím, tuto informaci do poznámky, najdeme pro Vás tu správnou délku řetízku. Kousky zdobené zirkony se hodí na denní nošení, stejně tak je bez obav ale vyneste na nějakou výjimečnou příležitost. Stříbrné soupravy v našem obchodě jsou vkusné, stylové a decentní.

Barevné nebo čiré provedení? Obojí! V barevných špercích doslova zazáříte! Čím více si jich můžete užívat, tím lépe. Vše doporučujeme kombinovat tak, aby šperky ladily s lakem na nehty nebo detaily na oblečení. Barevné soupravy šperků působí velmi svěžím a mladistvým dojmem. Jestliže jste si oblíbila nadčasovou klasiku, pak zvolte stříbrnou sadu s čirými (bezbarvými) zirkony. Tato průzračná kombinace je nezbytnou součástí šperkovnice každé ženy, která ví, co se nosí. Stříbrné šperky zdobené čirými zirkony jsou důležité pro svoje všestranné využití. Máte-li v šatníku klasické sáčko, ale i dokonale padnoucí džíny, pak by Vám zmiňovaná stříbrná souprava neměla chybět. Všechny soupravy Vám zabalíme do dárkové krabičky. A moc rádi Vám poradíme s výběrem. Jsme tu pro Vás!