Stříbrné přívěsky 925/1000

Hezké šperky Vám nabízejí široký výběr stříbrných přívěsků! Ať už máte svůj oblíbený řetízek nebo toužíte po novém kousku do Vaší šperkovnice, jakýkoliv stříbrný řetízek můžete ozdobit krásným a jedinečným přívěskem. Stříbrné přívěsky můžete střídat podle situace, podle příležitosti a Vaší nálady. Zvolíte-li stříbrný přívěsek v nadčasovém tvaru, jako je například srdíčko, květina nebo křížek, můžete jej nosit bez problému celý rok. Stříbrný přívěsek může být také překrásným dárkem.

Přívěsky se vyrábí v mnoha tvarech a provedeních, takže každý člověk si v nabídce najde svůj symbol či talisman, který má rád a který jej provází životem. Oblíbenými a žádanými přívěsky jsou andělská křídla, všechny druhy andílků a andělů, křížky. Bezesporu k tomu přispívá to, že se jedná o symboly duchovní, nadpozemské a jejich význam je ukryt hluboko v našich srdích.Přívěsky mohou být spojeny s naší osobností, znamením zvěrokruhu, počátečním písmenem našeho jména či oblíbenou zálibou, zvířetem, květinou...Přírodní motivy, jako jsou květy, květiny, sovičky, stromy života... jsou stálicí v širokém sortimentu přívěsků a zcela určitě jsou vhodným elegantním doplňkem.

Při výběru doporučujeme zvážit poměr velikosti přívěsku a tloušťku řetízku, na kterém má být přívěsek umístěn. Přívěsek větší velikosti by neprospíval jemnému typu řetízku. Větší přívěsek potřebuje pevný řetízek, ideálně tloušťky od 1,5 mm. Přívěsky o velikosti 1 - 3 cm se v pohodě zavěšují i na jemnější typy řetízků (min.1mm - 1,5mm). Je vhodné sledovat i váhu přívěsku. V případě, že by byl přívěsek výrazně zdobený např. přírodním minerálem, může se váha u malého přívěsku významně navýšit. Jestliže se přesto rozhodujete mezi několika řetízky a nevíte si rady, doporučujeme kvalitní pevný očkový řetízek o tloušťce 1,5 mm z naší nabídky. Ten zvládne opravdu vše a máme jej vyzkoušený z naší dlouholeté praxe. Hodí se k menším i větším přívěskům z naší kategorie. S Hezkými šperky můžete vybrat přívěsek a také řetízek na jednom místě, a navíc naše šperky si spolu budou rozumět.