Náušnice andělská křídla pozlacená

Neohodnoceno
490 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
2.12.2020

Sofistikované náušnice s motivy andělských křídel. Náušnice jsou vyrobeny ze stříbra 925/1000, pozlaceny žlutým zlatem a ozdobeny čirými zirkony. Jedná se o náušnice provlékacího typu, tzn., že náušnice se provléknou ušní dírkou a přilnou k uchu. Andělské křídlo pak téměř kopíruje tvar ucha.

Dodáváme v dárkové krabičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní a designově velmi vydařené náušnice v odstínech žlutého zlata. Náušnice jsou moderní, provlékací. Tento typ náušnic je oblíbeným hitem několika posledních sezón. Náušnice se provléká dírkou v uchu, přední část náušnice kopíruje tvar ucha a zadní část náušnice je ukryta za uchem, ke kterému přilne. Andělská křídla jsou zdobeny čirými zirkony. Jedno křídlo měří 2 cm. Nabízíme také náhrdelník a náramek v téměř totožném designu.

Pro bezproblémové užívání a dlouhodobu spokojenost určitě doporučujeme šperky se zirkony na noc, na sport, do sauny, při koupání v moři, u kadeřnice... odkládat do krabičky. Jedná se módní doplňky a jako s doplňky bychom s nimi měli zacházet. Ideální je náušnice nosit k příležitostem, kde jim nehrozí poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stříbrné náušnice 925/1000
Barva: žluté zlato
Dárková krabička zdarma: ano
Materiál: stříbro
Se zirkony: ano
Typ: dámské
Vzor: anděl, andělské křídlo
Stříbro: 925/1000
Povrchová úprava: pozlaceno žlutým zlatem
Rozměr (náušnice): 2 cm
Váha (náušnice): 1,9 g