Stříbrné náušnice 925/1000

Vyberte si s Hezkými šperky své jedinečné stříbrné náušnice! Náušnice jsou nezbytnou součástí výbavy každé ženy a jsou velmi oblíbené. Stříbrné náušnice jsou nesmírně praktické a využijete je dnes a denně. V zaměstnání, na důležitá jednání, při procházce s rodinou, při návštěvě kina, na kávě s kamarádkou...Náušnice mají své kouzlo, díky nim působíme stále upraveně a velice žensky.

Stříbrné náušnice se vyrábí v několika provedeních, takže každá z nás má možnost najít to, co jí bude nejvíce vyhovovat. V nabídce Hezkých šperků naleznete náušnice visací, náušnice typu kroužků, či náušnice se zapínáním na puzetku. Při výběru doporučujeme zvážit velikost, provedení, tvar a barvu. Náušnice, které visí, opticky prodlužují naši tvář. Zároveň oživí dámský účes, jsou vidět i v dlouhých vlasech, rozzáří obličej. Jsou nápadné a poutají pozornost našeho okolí. Pecičky neboli náušnice na puzetku jsou náušnice jemnějšího provedení, nevisí, neklimbají. Přestože jsou pecičky/puzetové náušnice většinou o něco menší, podtrhnou půvab ženské tváře a rozjasní obličej. Jsou velmi oblíbené, protože jsou lehké, vyrábí se v mnoha krásných tvarech a sluší každé ženě či dívce.

Ať už se Vám líbí náušnice ve tvaru srdíčka, kytičky nebo hvězdičky, či dáváte přednost klasickým kulatým tvarům...Náušnice Vám nabízejí všechny varianty. Náušnice s čirými zirkony jsou nadčasové a mají široké využití, ke každodennímu nošení i k výjimečným příležitostem. Pokud máte rády barvy, využijte toho. Barevné stříbrné šperky jsou nevšední, originální a snadno se kombinují s oblečením, kabelkou, lakem na nehty či rtěnkou. Aby byl Váš outfit v harmonii, doporučujeme šperk sladit s některým z uvedených prvků a ostatní části outfitu vynést v tlumenějších tónech. Ať už se rozhodnete pro barevné náušnice nebo zvolíte náušnice s čirými zirkony, případně hladké náušnice bez kamínků...věřte, že s každými budete nepřehlédnutelná a budete vypadat skvěle!