Dámský stříbrný náramek

Neohodnoceno
490 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.11.2020

Okouzlující stříbrný náramek se symbolem křížku. Křížek je vykládán čirými zirkony, měří 2 cm a je přichycen na jemném řetízku (tl.1 mm), který má prodlužovací řetízek.

Dodáváme v dárkové krabičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nadčasový zářivý náramek, který oslní svou symbolikou a zároveň jedinečným provedením. Hlavním motivem náramku je 2 cm dlouhý křížek, který je ozdoben čirými zirkony. Jeden z nejstarších symbolů světa dostal zcela nový moderní vzhled. Křížek má samozřejmě ale také svůj hluboký vnitřní význam pro nejednoho z nás a každý si jeho důležitost můžeme vyložit podle svého vnímání. Svůj smysl v něm jistě najde srdce i oko mnoha žen a dívek...

Náramek (šperky obecně) doporučujeme odkládat na noc do šperkovnice. Taktéž není vhodné vykonávat s náramky (se šperky obecně) činnosti, jako jsou sport, práce na zahradě, koupání v moři, umývání nádobí, barvení vlasů..., kde hrozí přetrhnutí či poškození. Náramek (šperk) je doplněk, který může být v důsledku nedodržení řádné starostlivosti, poškozen. Šperky je proto vhodné užívat opravdu jako doplněk. K vyladění outfitu, k různým příležitostem, kde podtrhnou náš půvab... Tak, aby nám dlouho dělaly radost, zůstaly krásné a zářivé.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stříbrné náramky 925/1000
Barva: stříbrná, čirá
Dárková krabička zdarma: ano
Materiál: stříbro
Se zirkony: ano
Typ: dámské
Vzor: křížek
Stříbro: 925/1000
Váha (náramek): 1,7 g
Délka (náramek): 16 - 19 cm
Povrchová úprava: rhodiováno