Stříbrné náramky 925/1000

Pokud přemýšlíte o pořízení stříbrného náramku, pak jste na správném místě! S Hezkými šperky si veberete náramek podle svých představ. Stříbrné náramky jsou moderním úžasným doplňkem velkého množství žen a dívek na celém světě. Náramek krásně ozdobí zápěstí, zjemní ruku a upoutá pozornost. Vybírat můžete z různých typů a provedení.

Oblíbené jsou stříbrné náramky se zirkony, které působí velmi elegantně a stylově. Hodí se do zaměstnání, zejména v místech, kde jsou Vaše ruce stále na očích a musejí vypadat reprezentativně a upraveně. Stříbrný náramek v decentních tvarech podtrhne Váš půvab a poukáže na Váš vytříbený styl. Náramek je doplněk, který přitahuje pohledy posluchačů, klientů, zákazníků, studentů...a zároveň udržuje jejich pozornost. Zajímavým doplňkem je náramek v kombinaci s textilní šňůrkou či náramek s minerály, skleněnými korálky a přívěsky. Zde můžete vybírat z opravdu širokého sortimentu, neboť minerálních a skleněných korálků, které se při výrobě náramků používají, je nepřeberné množství. Často je takový náramek ozdoben také přívěskem, srdíčkem, lísktem, květinou, stromem života... Vždy doporučujeme sledovat, z jakého materiálu jsou všechny součásti náramku vyrobeny.

Stříbrný náramek je velmi vhodným dárkem. Díky jednotlivým symbolům, které na náramku nalezneme, obdarujeme blízkou osobu přesně tím, co má ráda. Náramek s motivem srdíčka vyjadřuje lásku a náklonost, motiv čtyřlístku zase štěstí a radost, motiv andělského křídla značí ochranu, pomoc, svobodu...S Hezkými šperky neuděláte chybu, protože dbáme na kvalitu! Preferujeme rhodiované stříbro v elegantním, nadčasovém stylu, ale zároveň sledujeme trendy moderní doby.