Stříbrné náhrdelníky 925/1000

Opravdovou ženskost dodávají dámskému šatníku zejména doplňky, například stříbrné náhrdelníky! Náhrdelník ozvláštní každý top, svetřík, košili či šaty. Jak úžasně vypadá v dekoltu či výstřihu. Stříbrné náhrdelníky nám dávají možnost působit elegantně, hravě, slavnostně a také nám pomáhají vyjádřit, co vyznáváme, jaké jsme...

Náhrdelníky mohou být tvořeny samostatným řetízkem a přívěskem, kdy je možnost přívěsek střídat a navlékat nové a nové varianty. Dále máme náhrdelníky, kde přívěsek je napevno připěvněn k řetízku, nedá se tedy z řetízku svléknout a je jeho součástí. Oblíbeným typem náhrdelníku s pevným přívěskem jsou náhrdelníky s andělskými křídly či nejrůznějšími srdíčky. Pro nositelku má takový náhrdelník hlubší význam a nemá důvod přívěsek na řetízku měnit.

Pokud se ale nebojíte jít proti zažitému, vyzkoušejte různé kombinace přívěsků a řetízků, které se díky Vám stanou originály. Vytvoříte si vlastní stříbrný náhrdelník, nápadný či decentní. Při výběru zvažte, jaká délka řetízku Vám vyhovuje. S Hezkými šperky máte možnost si délku náhrdelníku upravit podle potřeby, protože v nabídce máme některé náhrdelníky s nastavitelnou délkou. U klasických řetízků je běžná příjemná délka, do výstřihu, 45 cm a více. Délka 40 cm je vhodná pro útlý krk, či jako chocker. Pozornost určitě věnujte detailům, protože ten správný výjimečný přívěsek na krásném řetízku umí podtrhnout Váš půvab a vyladit Váš outfit.